Founding members

  • Béla Szilvia – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Matematika Intézet, Geometria Tanszék, adjunktus (belus@math.bme.hu)
  • Bölcskei Attila – Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kar, Építészmérnöki Intézet, főiskolai tanár (bolcskei.attila@ybl.szie.hu)
  • G. Horváth Ákos – BME, Matematika Intézet/Geometria tanszék, matematikus (ghorvath@math.bme.hu)
  • Hoffmann Miklós – Eszterházy Károly Főiskola, Matematikai és Informatikai Intézet, főiskolai tanár (hofi@ektf.hu)
  • Juhász Imre – Miskolci Egyetem, Ábrázoló Geometriai Tanszék, egyetemi tanár (agtji@uni-miskolc.hu)
  • Kiss-György Rita – Székesfehérvári Belvárosi I. István Középiskola, -, tanár (kgrita@freemail.hu)
  • Kovács András Zsolt – BME, Építészeti Ábrázolós Tanszék, műszaki tanár (kovacsazs@arch.bme.hu)
  • Kunkli Roland Imre – Debreceni Egyetem, Informatikai Kar, Komputergrafika és Képfeldolgozás Tanszék, tanársegéd (kunkli.roland@inf.unideb.hu)
  • Máthéné Dr Bognár Katalin – BME, Matematika Intézet, Geometria Tanszék, Külső munkatárs, Főiskolai tanár (mbognar.katalin@gmail.com)
  • Molnár Emil Dávid – Bp. Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Matematika I. Geometria Tsz., ny. egyetemi tanár (emolnar@math.bme.hu)
  • Nagy Gyula – SZIE YBL , Építéskivitelezési és Alaptárgyi, főiskolai tanár (nagy.gyula@ybl.szie.hu)
  • Nagyné Szilvási Márta – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Matematika Intézet, Geometria Tanszék, ny. docens (szilvasi@math.bme.hu)
  • Nándoriné Tóth Mária Erzsébet – Miskolci Egyetem, Matematika Intézet, Ábrázoló Geometriai tanszék, egyetemi docens (nnetm@abrg.uni-miskolc.hu)
  • Németh László – Nyugat-magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar, Matematikai Intézet, egyetemi oktató (lnemeth@emk.nyme.hu)
  • Óváriné Balajti Zsuzsanna – Miskolci Egyetem, Matematikai Intézet, tanár (balajtizs@uni-miskolc.hu)
  • Papp Ildikó – Debreceni Egyetem, Informatikai kar, Komputergrafika és Képfeldolgozás Tanszék, adjunktus (papp.ildiko@inf.unideb.hu)
  • Prok István – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Matematika Intézet, Geometria Tanszék, oktató (prok@math.bme.hu)
  • Schultz Benedek – BME, Matematika Intézet, Geometria Tanszék, doktorandusz (schultzb@math.bme.hu)
  • Sörös Csilla Andi – SZIE-YMEK, Epiteszmernoki Intezet, tanarseged (keleties@gmail.com)
  • Strommer László – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Építészeti Ábrázolás Tanszék, egyetemi docens (strommer@arch.bme.hu)
  • Szabó József István – DE IK , Komputergrafika és Képfeldolgozás Tsz, ny. egyetemi magántanár (szaboj1938@gmail.com)
  • Szirmai Jenő – BME, Matematika Intézet, Geometria Tanszék, egyetemi docens (szirmai@math.bme.hu)
  • Szoboszlai Mihály – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Építészeti Ábrázolás Tanszék, egyetemi docens (szoboszlai@arch.bme.hu)
  • Túri József – Miskolci Egyetem, Matematika Intézet, Ábrázoló Geometriai Tanszék, egyetemi oktató (TuriJ@abrg.uni-miskolc.hu)
  • Vörös László – PTE, Építészeti és Vizuális Ismeretek, egyetemi docens (vorosl@pmmik.pte.hu)